RUKAHORE_SHOP_BANNER

Co nabízí již čtvrté pokračování Terapie na beatu?

Jestliže třetí díl byl zklamáním z lásky, ve čtvrtém díle se již nad autorem stahují mračna a pohlcuje ho temnota. Terapie na Beatu je zajímavým atmosférickým dílem, ve kterém není třeba slov, neboť hudba zde mluví za sebe. Tmavá chapadla se mě zmocňují ze všech stran pokoje a já tuším, že se blížíme k finále, kdy poslední pátý díl bude definitivní apokalypsou mysli a rozumu.

Košický producent B.eye není v posledních letech již neznámou tváří, neboť své instrumenty věnoval i na zajímavé rapové projekty ze Slovenska. Nejvíce mohl našim čtenářům utkvět v paměti na poslední desce Tona Suchoty z Gramo Rokkaz. Terapie na beatu je pak jeho soukromým dílem, které ventiluje postřehy a pocity. Ve čtvrtém pokračování však pár hostů přeci jen lze nalézt, neboť pozvání přijali například Poer, 3ck, Radimo ze Champion soundu, Šmido, Charakter a další. Tím se dostáváme k tomu, že rap je zde přítomný, i když abstraktně proložený a jedná se spíše jen o finální stav očekávaných pocitů. Celkově je nám servírováno 30 skladeb, které na uchu pohladí a v mysli zabolí.

„Takže jak jsem již řekl, nejde o zpověď mojí duše minulosti, ale jde o zpověď duše, která se léčí formou hudby z věcí a situací okolo mě a věci, co se mě týkají a týkají se lidí okolo,“ prohlašuje autor tohoto projektu. Exkluzivně nám také prozradil, jak se na jeho projektu objevil například Radimo z Champion Soundu. „Jednoho krásného dne mělo Prago v Košicích koncert a tam jsem se s kluky poznal. Dlouhá story (smích). Poznal jsem Radima a něco mu poslal, emailovali jmse a spravili spolu dvě věci, které jsem dal na album TnB IV,“ dodává B.eye. 

Tracklist:

1. Adam vs.B.eye
2. Na opačnej strane II. vsp. 3ck
3. Nioba
4. Košický ligot
5. Ťažkývíkend
6. Na úkor blahobytu vsp. Poer
7. Ospalá diera
8. Neznáma S. vsp. 3ck
9. Teče voda teče
10. Cantero 
11. Som hovado vsp. Radimo ( Champion sound),Joko
12. Nechcem byť ako ty vsp. Zmena
13. Kataklizma
14. Chcel by som... vsp. Charakter
15. Vďaka vám (klip)
16. Music
17. Povstaň vsp. Šmido ( Reakcia )
18. Sloboda vsp. Zmena
19. For lights
20. Prvý Slovenský skutočný
21. Až teraz 
22. Hierarchia hodnôt
23. Števka II. (Klip)
24. Ezer kenegdo vsp. Radimo ( Champion sound),
25. Legenda o ľudoch ktorí neboli ( klip)
26. Život ide ďalej vsp. Poer
27. Nádej posledného zvuku
28. Dnes vsp. Dela Grand
29. Rok a den
30. Dela Grand - Verím
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná