Co je nového u protinožců? Třetí pokračování Please Be Seated

Nahlédněme na druhý konec tohoto kulatého nesmyslu, kde scéna není rozhodně stejná jako vyschlá koryta řek přezdívaných jako vádí. Svět australského rapu je pro mnohého tuzemského konzumenta velkou neznámou, i když s ním občas přijde do styku. I v tomto případě bych však využil tvrzení, že neznalost neomlouvá a vlastní omezenost není důkazem, že tamní scéna je slabá. Důkazem může být kromě Hilltop Hoods například i rapper označovaný jako 360, který po třech velmi úspěšných albech vysílá do oběhu i třetí pokračování mixtapové série Please Be Seated.

Pošli do éteru kvalitní dílo a úspěch se ti vrátí obratem jako bumerang. Devětadvacetiletý rodák z Melbourne už moc dobře ví, jak chutí být na výsluní, neboť v roce 2012 dominoval v ARIA Music Awards. Nejedná se však o žádného veterána na scéně, neboť jeho debut s názvem „What You See Is What You Get“ vyšel až v roce 2008.

Poslední dlouhohrajka spatřila světlo světa v červnu roku 2014. Od té doby však 360 nezůstával na svém kanapi, odjel řadu turné nejen po své zemi a fanoušci si mohli čekání na další desku zkracovat jeho mixtapy a singly. Není proto náhodou, že počátek letošního roku nabídl veřejnosti již třetí díl „Please Be Seated“, který obsahuje devět skladeb obohacených o hosty typu Pez, S-A-M, Lunar C či JOY. I v tomto případě se k nám dostává tvorba ventilovaná skrze univerzální angličtinu, která je obohacena oceánským akcentem. Krátká celková stopáž možná zamrzí, ale jako lákadlo před dalším nosičem se tento mixtape jeví slušně. 

Tracklist:

01. I'm Sorry
02. Fitzpleasure feat. Pez (Prod. By Styalz Fuego)
03. Hectickest (Prod. By Styalz Fuego)
04. Lights Out feat. S-A-M
05. My Favourite Downfall feat. JOY. (Prod. By Trinity & JOY.)
06. Real Friends
07. 2 Dogs feat. Lunar C (Prod. by Sickdrumz)
08. Jungle Jimmy
09. Lemme Go (Prod. by Joy)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná