Český projekt Humble Grooves posílá další vinyl: Renk - Magnificent Desolation

Již přes rok funguje český projekt Humgle Grooves, který se zaměřuje na vydávání CZ/SK beatmakers. Jeho nejnovějším počinem je druhé album od Renka. Tento dvacetiletý beatmaker z Chodova u Karlových Varů se uvedl již minulý rok albem Forrest Drum.

Magnificent Desolation je album postavené na jedné dlouhé cestě, která vede přímo na měsíc. Album obsahuje pouze dvě dlouhé stopy a Humble Grooves k jeho poslechu zasílá následující instrukce.
 
Návod:
Po přečtení tohoto textu vypni televizi a telefon dej na takovou vzdálenost, aby tě to nenutilo pořád kontrolovat Facebook, Twitter a Instagram. Zapni toto album a nech hrát. Vzdal se na místo, kde jsi zvyklý odpočívat. Všeobecně se doporučuje pohovka. 
 
Renk alias Renk Armstrong tě vezme na výlet pryč. Pryč z této planety. A vezme to přímo na měsíc. Posádku tedy tvoříš ty, Renk a občas se tam zjeví vesmírná trubka v podobě Romana Volfa. Aby byl ale odpočinek dokonalý, tak musíš aspoň jednou se nenatahovat po dvou minutách po tom telefonu či iPadu a nechat hrát album v kuse. Kdy si totiž naposledy poslouchal album v kuse? A kdy si naposled poslouchal album tak, že si vnímal jen tu muziku a nic jinýho? Prostě jen se podat té hudbě. Nyní máš možnost. Je to jen na tobě.
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná