Busta Rhymes slaví čtvrtstoletí své kariéry dračím mixtapem pro jeho posluchače

Pokud nepočítáme Bustův free release z roku 2012 "Year of the Dragon", od jeho posledního regulérního alba "Back on My B.S." dělí posluchače již šest let. Trevor Smith sice během této doby nelenil, co se tvorby mixtapů týče, na jeho LP "E.L.E.2 (Extinction Level Event 2)", které brooklynský rider ohlásil již dva roky zpět, si ovšem počkáme ještě do příštího roku.

 
Fanoušci však jistě nepohrdnou mixtapem opět z "dračí série", nesoucím hrdý název "The Return of the Dragon (The Abstract Went On Vacation)", který vydává Conglomerate ve formě digitálního releasu. Motivací autora je v tomto případě jeho dík všem posluchačům za jejich lásku a přízeň v uplynulém čtvrtstoletí jeho kariéry, jak uvedl v polovině prosince v ohlašovacím videu.
 
Mixtape částečně navazuje na koncept nahrávky "The Abstract and The Dragon" z roku 2013, jíž nahrál Busta ve spolupráci s Q-Tipem. Vedle několikanásobného držitele hudebního ocenění Grammy se na nové nahrávce objevili také Fabolous, Jadakiss, Styles P, Mary J Blige, Rick Ross nebo MF Doom. Produkce si rozbrali Dready a Ted Smooth.
 
Hudebně se nahrávka drží samplů ale i newschoolové produkce. Uslyšíme i pár provařených beats z minulé deákdy jako například v "Hello" s Chancem the Ripperem. Nechybí samozřejmě i některé praštěné bubny, jež se staly díky piecům jako "Break Ya Neck" Bustovým trademarkem. Důkazem je videoklip "God's Plan", kde se vedle třiačtyřicetiletého veterána z Brooklynu ukázali také O.T. Genasis a J Doe. Mějte jen na paměti, že střelený vizuál nereprezentuje všechny kvality této povedené stopáže.
 
Mixtape "Busta Rhymes - The Return of the Dragon (The Abstract Went On Vacation)" právě vychází a můžete ho zdarma stahovat na livemixtapes.com.
 
 
01. The Abstract & The Dragon Speak (Intro) 
02. Hits For Days (Feat. J Holiday) 
03. Choose A Side (Feat. J Doe & Aaron Cooks) 
04. Respect My Conglomerate 2 (Feat. Fabolous, Jadakiss & Styles P) 
05. God's Plan (Feat. J Doe & OT Genasis) 
06. Hello (Feat. Chance The Rapper) 
07. Your Loss (Feat. Mary J Blige) 
08. The Abstract & The Dragon Speak Again (Skit) 
09. Tonight (Feat. Sean Paul) 
10. Shawty Go (Feat. Wiz Khalifa) 
11. UFC (Tap-Out) (Feat. Waka Flocka & Gucci Mane) 
12. Real Niggas (Feat. Rick Ross) 
13. Watch How You Move (Feat. Raekwon The Chef & Yummy Bingham) 
14. In The Streets (Feat. MF Doom & BJ The Chicago Kid) 
15. Proper Leader's Skit 
16. We Home (Feat. Leaders Of The New School) 
17. The Final Time The Abstract & The Dragon Speak (Outro)
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, livemixtapes.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná