RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bude trojka pro Gangrene šťastným číslem?

Rychlost s jakou chrlí Alchemist a Oh No nové nosiče by se dala přirovnat ke Statikovi Selektah, jenž chrlí jednu producentskou desku za druhou. Kdyby někdo vyhlásil podobně zaměřenou disciplínu, mohl by jim od nás konkurovat zřejmě jen DJ Fatte. Gangrene tedy v duchu své nezastavitelné tradice servírují posluchačům svůj třetí nosič, a to jen čtyři měsíce po posledním zářezu.

 
Jak nevinně začalo spojení Oh Noa s Alchemistem, když v roce 2010 vydali stručné EP "Savblade" Následovalo několik spoluprací včetně opravdu fajnšmekrovského kousku v podobě "soundtracku" k PC verzi hry Grand Theft Auto V. Alchemist mezitím nelenil a připravil si pro posluchače instrumentální vzpomínku na svou cestu do Izraele "Israeli Saladi" nebo nedávno vydané LP "Retarded Aligator Beats".
 
 
Tvůrčí krize však ve studiu, zdá se, stále nehrozí. Síly obou protagonistů se opět spojily a jen čtyři měsíce po vydání "Welcome To Los Santos" Gangrene předhazují své třetí a opět náležitě hnusné LP "You Disgust Me". Mezi hosty se na desce objevili Sean Price, Havoc, Fashawn, Evidence a další. Venku je též singl "Reversals" a videoklip ke skladbě "Driving Gloves" s Action Bronsonem. Bude pro Alchemista s Oh Noem trojka šťastným číslem nebo se bude jednat o další řadové album v krátkém časovém horizontu?
 
Album "Gangrene - You Disgust Me" vychází 7. srpna.
 
 
Tracklist:
01. The Filth (intro)
02. Reversals
03. Sheet Music ft. Havoc and Sean Price
04. Flamethrowers Pt. 2
05. The Man with the Horn
06. Better Things
07. Driving Gloves ft. Action Bronson
08. Gluttony ft. Your Old Droog and Fashawn
09. Scrapyards
10. Noon Chuckas
11. Just for Decorations ft Chuck Strangers and Evidence
12. Hazardous Materials
13. The Hidden Hand
14. Hot Pillow (Bonus)
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná