Boom bap neumírá, hlásí Pj & J-Bez, jimž asistují i Paulie s Děkanem

Nebývá pravidlem, aby nastupující generace vyznávala lásku boom bapu, jehož zlaté časy díky mládí prošvihla. Tím spíš, když se do sítí rychle pomíjivých trendů a moderny pravidelně chytá tolik jejich kolegů...

Žatecko-pardubický tandem Pj & J-Bez je však pod patronátem značky Back In Times, jež mimochodem ukrývá i Elku s Daldou a už podle názvu je zřejmé, že druhý jmenovaný musí na čtrnáctitrackové novince "Adolescent" nabídnout beaty tučné, nikoliv rovné.
 
"Pracovali jsme usilovně, aby to znělo jak to zní. Já osobně jsem spokojenej jak to dopadlo.Chci moc poděkovat všem, co drželi palce, i těm, co jakkoliv pomohli s deskou. Vim že to občas nebylo lehký, ale ta dřina se vyplatila. Boombap neumírá a takhle deska tomu bude příkladem," pronesl Pj, který současně avizoval, že do konce roku vyleze video "P.oslední J.edinec".
 
Nahrávku, jíž lze objednat na e-shopu labelu, míchal Kenny Rough a jak je patrno ze singlu "Na vlnách", pozvání neodmítli ani jemu blízcí podještědští hráči Paulie Garand s Jakubem Děkanem či slovenský Puerto, který začíná pomalu vystrkovat růžky a má za sebou i nahrávání s Jozefem Engererem v handlovském studiu Good Fellaz.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná