RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bohumínští True Crew servírují EP s live bandem

Je pro nás velice příjemné, když v tom našem kapřinci občas nalezneme štiku. O to víc, když je štikou mladá krev, která se může ještě dostatečně rozvíjet a nabídnout nám za pár let ještě mnohem více. Dnes bychom vám rádi představili nováčky z města Bohumína, kteří si říkají „True Crew“.

Před dvěma lety začínali jako každý v republice. Měli své sny a zkoušeli si je splnit. Začátkem letošního roku však vybočili trochu z toho zaběhlého stereotypu, neboť jejich seskupení se rozrostlo o live band. Bicí, baskytara a kytara tedy doplnila původní členy (MC Cass, MC Ondiss a MC/producent Bo Poeta). Toto spojení přináší 30. dubna své první ovoce, kterým je EP obsahující 5 rapových tracků a 4 instrumenty.

Live band dotvořil lehký nádech funky jazz-rapu a po prvotních úspěších především na hudebních profilech, započínají práci na své první desce a mají chuť koncertovat. Jsou „True Crew“ jen další projekt s velkým potenciálem, který vyšumí v zapomnění času a dnešní nenáročnosti posluchačů nebo o něm ještě uslyšíme?

Tracklist:
01. - Intrue
02. - Participant Cit
03. - Beztak
04. - Skitrue (Taindiss)
05. - Z normálu výkyvy
06. - Skitrue
07. - Zácharaná vesta
08. - Beztak RMX
09. - Outrue

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná