Blakkwood má další společnou věc. A co pro nás připravil LD?

Kolem stáje Blakkwood je pořádně rušno. Kromě dvou nových členů pracují ti současní na dalších nových materiálech. Nejprve je od věci si představit jejich další hromadný klip „Blakkout“, který natočil Jakub Stelzer. Fosco Alma, LD, Sharlota, Renne Dang, Viktor Sheen, Protiva a Refew se postupně objevují ve vizuálu, který avizuje stejnojmennou desku. Na té bude k poslechu také Jay Diesel, Ceha, Leryk nebo DOM.

„Videoklip k songu #Blakkout je unikátní tím, že každý interpret v něm má svou vlastní originální scénu, kterou jsme museli do detailu připravit. Bylo s tím neskutečně moc práce, stálo to moře peněz a času, ale výsledek za to podle nás stojí. Chceme posunovat laťku výš a výš, abychom měli stále co překonávat a nezůstali na mrtvém bodě,“ zní v prohlášení této úspěšné stáje. Nutno ještě snad jen dodat, že beat je z dílny Fosco Almy.

Co nevidět spatří světlo světa také album druhé polovičky MAAT. LD si pro nás tentokrát připravil nosič s názvem „Leader“, který obsahuje deset skladeb a na youtube kanálu jsou již k dispozici dva singly „Bez tebe“ a „Nemůžu spát.“ Pokud by sis chtěl desku zajednat s předstihem můžeš na stránkách Blakk Shopu.

Tracklist:

1. Nemůžu spát
2. Náročný hobby
3. Problémovej syn
4. Nemůže si pomoc
5. OMG
6. Za všechny
7. Bez tebe
8. Sucker
9. Love
10. Jinej plán
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná