Blakkak mění album na EP a posílá jej ven zdarma

Byl to on, ten pomyslný první kamínek, který se odloupnul z jinak neposkrvněné fasády labelu Bigg Boss. Po svém zakotvení v Blakkwood stáji mu mnozí předpověděli brzký konec kariéry. Opak je však pravdou, Refew pořád vyprodává kluby a nepotřebuje k tomu ani tunu extra fresh matra. Ale když už se schylovalo k albu, došlo ke změně a na světe je jen EP. My víme proč a vy to zjistíte níže

Je to jeden z nejvíce produktivních emcees v našich vodách. Za svou krátkou kariéru stihnul vydat čtyři projekty a teď posílá ven pátý. A jedním dechem dodává, že má napsano dalších asi 30 věcí, takže původní nápad alba Blakkak se koncepčně nehodil do krámu. A tak jsme svědky vydání EP Blakkak, které nese pouhých 5 stop, avšak dostupné je zcela zdarma. A to se u rappera Refewova levelu jen tak nevidí. Často jsme svědky volných mixtape-ů nevydaných věcí, kompilací featuringů, spíše než regulérního EP.

Tématicky se Refew brodí sobě vlastními náměty. Featuring s Vecem nabízí párty muziku, kdežto Kamarád načíná velice hluboké a osobní téma, které jsme s Refewem již rozebrali minule. Hardcore a Pořád načínají téma vztahů a lásky, které libeňskému Romeovi taky nejsou cizí. Sečteno a podtrženo, za nula korun dostanete pět kousků muziky, která sice nemusí sedět každému jako celek, ale své si je možné v rámci Blakkak EP najít. Vy si jej můžete zdarma vychutnat právě přes e-shop Refewova labelu.

A není nutno věšet hlavu a myslet si, že by se svými fanoušky byl Refew tímhle vypořádaný. Jak sám říká, k EP došlo proto, že má napsáno více než 30 věcí, které zasluhují více pozornosti, než dosavadní materiál. A tak nás nechtěl dále napínat, album se změnilo v EP a teď se produkční kola točí dále, směrem k očekávánému albu. Název ani další detaily se zatím z libeňské centrály ven nedostali, my však bedlivě sledujeme dění.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná