RUKAHORE_SHOP_BANNER

Black Eyed Peas se vrátili ke kořenům. Jsou u toho Nas, Phife Dawg z ATCQ nebo Posdnuos z De La Soul

Když jsme začátkem letošního roku zaslechli, že světoznámá kapela Black Eyed Peas připravuje nové album, nijak zvlášť nás to neoslovilo. Ano, tahle parta z Los Angeles ve složení will.i.am, Apl.de.ap a Taboo začala už v roce 1988 a do konce minulého století tvořila hiphopové věci, nicméně po miléniu a přibrání zpěvačky Fergie se jejich vývoj měnil a měnil a začal se zaměřovat na pop, dance a elektro žánr.

V lednu letošního roku - po pár letech ticha - ovšem kalifornská sebranka vypustila ven novinku "Street Livin", což je naprostá hitovka, která povzbudila všechny zklamané duše, aby jim daly ještě jednu šanci...

V té době ohlásili Will.i.am a spol. návrat ke kořenům a pochlubili se informací, že po letech nahrávají nové album. Od té doby trpělivě čekáme, co se bude dít, až jsme se v  závěru října  díky Interscope Records dočkali sedmé řadové nahrávky "Masters of the Sun Vol. 1."  
 
Album obsahuje 12 stop, mezi hosty najdete opravdu velmi kvalitní jména. Nas, Slick Rick, Posdnuos, zesnulého Phife Dawga a další. Právě mezi přiloženými ukázkami "Back 2 Hip Hop" a "All Around The World" je také napojení na zmíněné členy A Tribe Called Quest a De La Soul. Deska, jíž už americký deník Newsday" ohodnotil třemi a půl hvězdami ze čtyř, nás velmi příjemně překvapila a za letošní rok se hádáme zařadí mezi ty povedené.
 

 
Ruck Pý
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná