B.eyeho Terapie na beatu je v polovině své cesty

Košice jsou rodištěm perspektivního producenta, který si říká B.eye. Za těch deset let už od něj mohl člověk zaslechnout nejeden beat, který okořenili i někteří páni za mikrofonem, konkrétně pak třeba Straňanský Rosy, Fako či Charakter. Preferuje především undergroundové umělce, tudíž většina dalších jmen i českých, s kterými spolupracuje, by byla pro vás, hádám, velkou neznámou, pokud nejste skalními. Neohlíží se na aktuální trendy, jeho hudba vyplývá z jeho myšlenek a pocitů, přesto je to osoba celkem veselého charakteru, což dokládají i provokativní způsoby revolty a poukazování na problémy, s kterými se ocitl už nejednou v novinách či televizi.

V těchto dnech nám autor přináší již třetí díl projektu „Terapia na beate“. Na počátku toho všeho bylo zklamání z lásky, ze které vystřízlivěl a jelikož jeho duše prošla dost silným stupněm zemětřesení, rozhodl se pro terapii pomocí beatů. Nálada střídala náladu, ale instrumentální deska se uchytila natolik, že následoval druhý. Snad lze jen k druhému dílu ještě podotknout, že album bylo hráno i na tamních rádiích a to byl asi hlavní impulz k tomu, že vznikl i třetí. Instrumentální terapie by se prý měla zastavit na konečném čísle 5, což je v rocích vyjádřená doba, se kterou s nešťastnou láskou byl.

Aktuálně poslední projekt zabral nejvíce času ze všeho a dočkal se i pevné formy, kterou mohou lidé objednávat přímo u B.eyeho. A pokud jsi již desky v uších měl, tak víš, jak se právě cítí, co prožívá, jaké v něm převládají nálady. 25 instrumentálních chodů je obohaceno o jednu narapovanou část od jeho vlastního bratra, který ho de facto k hiphopu přivedl. Do budoucna nám autor prozradil, že se jeho hudba objeví i u zvučných jmen cz/sk scény. O které konkrétně jde, si zatím nechává pro sebe. Nicméně již dnes expanduje i do zahraničního undergroundu a zcela jistě myslím, že o něm brzy uslyšíme častěji.Celou novou desku můžete stahovat ZDE

Tracklist:

1. B.eye
2. Na opačnej strane
3. Obrazy dokonalej osamelosti
4. Umelé svetlo
5. Únik
6. Meno, miesto
7. Troska v troskách
8. Prechádzka
9. Maserka
10. Sebakontrola
11. Plavba do..
12. S klamstvom vo váčku
13. O.v.p.
14. Odtlačky
15. Zvuk mojej duše 2
16. NeTRAP 2
17. Pičokru
18. Opticky klam ideality
19. 137
20. Čierny deň mi dáva slobodu
21. Snehulienkin úsmev
22. To let myself go
23. Prvy október
24. Musím íst
25. Hej jem pso
26 Len tak na úvod
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná