Berlínský gang vám na nové desce prozradí, jak udělat banku nebo jak nejlépe střelit matro

Ausserkontrolle je v podsvětí Berlína velkým pojmem. Původní název AK Auβer Kontrolle vznikl již kolem milénia a měli ho na svědomí Fux, Die Sekte (Sido a B-Tight) a Alpa Gun. Zatímco Fux po letech nečinnosti svůj gang oživil, slavnější jména již stojí jen opodál a sledují, co všechno se děje nejen kolem rapu.

Jedním z členů Ausserkontrolle je také AK, který před nedávnem vydal své druhé sólo. Spolu se svými parťáky se na veřejnosti objevuje zásadně jen v šátcích, neboť je jeho jméno spojováno s řadou trestních činů. Na Vánoce roku 2013 tento gang údajně přepadl v německém hlavním městě budovu Apple Store tak, že před něj prostě přijel autem, vysklil výlohu a začal plnit pytel kořistí. Však také není potom nutné dlouho přemýšlet, kolem čeho se točí obsah jejich skladeb. Policie tuhle partičku téměř nepřetržitě pozoruje, ale zatím nemá jasné důkazy i díky šátkům.

AK vydal v dubnu minulého roku debutové album „Panzaknacka“, které se setkalo s úspěchem v Německu, Švýcarsku i Rakousku. Všichni proto čekali, zda svou formu předvede i na druhé desce „A.S.S.N.“, nebo zda se jednalo o pouhý výstřel do tmy. Obklopen celou řadou hostů, mezi kterými vyčnívá především Bonez MC z Hamburku. Výsledkem je autentická atmosféra, která možná někoho překvapí svou otevřeností. A vypadá to, že se uchytil i tento nosič.

Tracklist:

01. A.S.S.N.
02. Verliebt in den Tod feat. Fux Ausserkontrolle
03. Blau feat. Veysel
04. Wer weiß das schon feat. Capital Bra
05. Blaulicht Intensiv feat. 18 Karat
06. Fick die Hoe feat. Fux Ausserkontrolle
07. Satans schlimmer Hunger
08. Jim Beam & Voddi feat. Bonez MC
09. Kristall
10. Lieber Gott feat. Fux Ausserkontrolle
11. Stimme
12. Dahab feat. Pablokk Ausserkontrolle
13. Full Time Hustler
14. Wenns drauf ankommt feat. Sa4
15. Statement
16. Bankster feat. Kontra K & Fux Ausserkontrolle
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná