Berlín zvěstuje nové zvíře na scéně. Podporu na debutu dostal i od Savase

Mladé tváře to mají v dobách internetu, youtube a sociálních sítí jednoduší než před lety, kdy se vše do podvědomí dávalo z ruky do ruky. Naši západní sousede v Německu mají scénu hezky tučnou a pestrou, proto stanovit krále a nadějnou mladou krev je hodně složité, když tam vychází tolik kvalitních releasů, že to občas není možné ani vše postřehnout. Naší pozornost ale upoutal talentovaný King Khalil z Berlína.

Ten devátého březnového dne vypustil do světa zajímavé album „Kuku Effekt“, které navíc předcházelo velké očekávání a ambice. Není se čemu divit, když součástí tohoto nosiče je bonusové EP, které King Khalil vytvořil s další známou tváří původem z Ukrajiny, která má pseudonym Capital Bra. Nás však zajímá především samotná deska, která čítá celkem 15 skladeb a velice zvučnou paletu přizvaných hostů.

Hned v úvodní věci vás svým nezaměnitelným hlasem pozdraví Kool Savas, který spoluprací příliš nedává. Dále zde můžeme nalézt ze 187 Strassenbande jméno Sa4, Capital Bra, Prinz Pi, Massiv nebo Celo a Abdi. Možná, že si autor této desky vzal až velké sousto, neboť ho někde hosté staví do stínu, přestože vykazuje velký potenciál. Konzumenty německé scény baví jeho nezaměnitelný jemný orientální nádech a dravost, jakou servíruje své myšlenky.

Tracklist:

01. Original feat. Kool Savas
02. Straße im Blut
03. Scharf schießen feat. Sa4
04. Alles richtig
05. Kriminell
06. Wie ich will oder gar nicht
07. Dealer aus Prinzip feat. Capital Bra
08. Euer Scheiß
09. Immer noch
10. Warum feat. Prinz Pi
11. Hautfarbe kriminell braun
12. Stapel Cash feat. Capital Bra
13. Is so feat. Massiv
14. Taktik
15. Ist okay
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná