Básník s hlasem motorové pily. I tak zní další nosič Schwartze plný krve a nočního šílenství

Vyrostl v Kolíně nad Rýnem, ale později hledal štěstí v Berlíně. V roce 2005 sem přišel s šílencem známým pod pseudonymem Blokkmonsta a o rok později spolu počali label Hirntot Records. Slušně známá a silná značka na tamní scéně. Schwartz je v podzemí německého rapu velké zvíře, které spolupracovalo již s každým, kdo za to stojí.

Na zvukové stopě a na koncertech při jeho projevu tuhne krev v žilách, ale pravdou je, že Schwartz je velmi inteligentní a sečtělý člověk. V Düsseldorfu studoval historii a Němčinu, což ho dosti ovlivňuje v jeho tvorbě i mimo ní. Mimo studio a rapové povinnosti je i básníkem a spisovatelem, což k němu příliš nesedí, ale kvalitou rozhodně nezůstává pozadu. Pokud hledáš v Německu úderný gangsta rap s krví v každém řádku, zkus tuhle stáj.

V lednu tohoto roku přišel Schwartz na trh se svou již jedenáctou deskou, která nese název stejný jako jeho pseudonym. Dvanáct skladeb obohacených o bonusový materiál obsahuje tradiční hosty, ale dává prostor i mladým nadějným tvářím. Bude zajímavé sledovat, zda ho nový nosič dostane před soud tak jako v roce 2008, kdy byli obviněni za explicitní texty a vyhrožování smrti některým německým celebritám. O tři roky později udělali policajti v jeho bytě velmi důkladnou prohlídku, neboť se domnívali, že je dalším germánským mecenášem holocaustu.

Tracklist:

01. Gift & Galle
02. Dreck
03. 2 harte MF 2 feat. Frauenarzt
04. Garstig
05. Fiasko feat. Blokkmonsta & Rako
06. Gewaltphantasien 3
07. Einhornkiller feat. Nils Davis & Crystal F
08. Generationskonflikt feat. Fruchtmax, Hugo Nameless, Juicy Gay & Kulturerbe Achim
09. Wollt Ihr mich ficken
10. Voll auf Modus feat. Nils Davis
11. Wie ein Schatten in der Dunkelheit
12. RAP
13. 300 feat. Blokkmonsta & Rako (Bonus Track)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná