Barracuda tasí z rukávu ve vší tichosti mixtape. A co nás čeká v roce 2018?

Ostravská stáj AK buduje svůj vysněný hudební ráj na severu Moravy několik let a nutno podotknout, že v poslední době se dlouhodobá dřina přetavila ve slušně prosperující byznys. V minulém roce nám Pastor i Sergei Barracuda nabídli další přírůstky do své sólové sbírky, a kdo čekal, že bude dalších pět let ticho, ten se šíleně mýlil.

Sergei Barracuda v těchto dnech vydává unikátní mixtape pojmenovaný „713“. Těšit se můžete rovnou na osmnáct skladeb obohacených o jeden bonusový track. Jedná se o věci již známé, dávno vydané, ale i o novinky, které si majitel charismatického projevu sám nově i produkoval. Mezi hosty můžete registrovat zvučné tváře jako  Rytmuse, Smacka, Moja Reč a další.

Pokud chcete mít tento kus ve svém vlastnictví, je nutné si pospíšit, neboť se vyrobilo jen 713 kusů. Do redakce se nám také doneslo, že příští rok se máme těšit od Barracudy na „Pouliční ekonomická“ s pořadovým číslem 3. V závěru tohoto týdne je také možné AK spatřit s jejich show na největším svátku rapu na Slovensku. Bratislavská lokalita Zlaté Piesky totiž hostí pátý ročník festivalu Hip Hop Žije.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná