Bankovní lupič z Paříže tahá peníze z lidí už jen prodejem alb

Migrační vlna nezasáhla Francii jen v současné době, nýbrž celá desetiletí již míří občané z bývalých afrických kolonií za lepším do evropské velmoci. Nejinak tomu bylo i v případě Karima Zenouda, který se svou rodinou opustil v pěti letech Alžírsko a přestěhoval se na předměstí Paříže zvané Val-de Marne. Dostat se do této země není ještě žádným úspěchem, neboť i zde je nutné se s roztaženými lokty prát o svou šanci.

Lacrim ke vzdělání nikdy neinklinoval a školu opustil již v jedenácti letech. Ulice ho táhla za hranici zákona a on sám jednou v rozhovoru prozradil, že první loupeže se dopustil již ve čtrnácti. Tamní nápravná zařízení znal postupem času více jak svůj pokojíček a v roce 2009 se začal zajímat o rap a přestěhoval se do Marseille. Vždy snil o kariéře gangstera, ale nikdo netušil, jak blízko skutečnosti je reálná výpovědní hodnota jeho tvorby.

Před rokem si už sypal popel na hlavu a děkoval hudbě, která ho prý zachránila od sebedestrukce. Záchranné lano chytil na výbornou, neboť z pařížského lupiče se stala hvězda celonárodního formátu. Dva roky před tím přitom málem padl, neboť byl odsouzený francouzským soudem na čtyři roky odnětí svobody kvůli ozbrojené loupeži. Po dvou letech však vězení v Aix-en Provence opouští na podmínku.

K dnešnímu dni má Lacrim na svém kontě již pět zajímavých mixtapů a jedno debutové album. První den v červnu letošního roku vypustil mixtape nesoucí název R.I.P.R.O., který ve Francii ihned sklízí vlnu přízně a pochvalných ód. Dlouhohrající materiál vydaný pod záštitou Def Jam France obsahuje čtrnáct věcí obohacených o velká jména. Mezi ně patří například vysoce aktuální Gradur nebo veterán Nessbeal. Zájem o Lacrima dokládá i číslo jedna v prodeji během prvního týdne v červnu, kdy se prodalo 23 856 kusů. Zdá se, že tento rodák z Alžírska si již na růžového pantera hrát nemusí. 

Tracklist:

1. Sale époque part.2 
2. Corleone Remix feat. Young Breed, Billy Blue, YT Triz et Rimkus
3. Carte de la vieillesse 
4. Money feat. Migos 
5. Sablier 
6. Mon fils feat. Leslie 
7. Voyous feat. Gradur
8. Red Zone feat. Nessbeal et Rimkus
9. Ça débite 
10. Y a R 
11. A.W.A 2 
12. 6.35 feat. SCH et Sadek 
13. Billets en lair 
14. Millions SCH
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná