Atomová včela opouští reaktor zvaný WWW!

Venku zažíváme ne příliš příznivé období dešťů, proto jsme zcela jistě rádi za každý ten paprsek, který na nás dolehne a nemusí to být jen ten sluneční. Asi marně bychom hledali na mapě historie tuzemského rapu formaci, která svou dobou působnosti dýchá na záda Olympicu, a přesto si za ty roky zachovala svou specifickou podobu.

WWW (We Want Words) se po svém rozpadu v roce 2006 dali znovu do kupy a servírovali nám svůj „Neurobeat“, který sklidil na poli věčných kritiků nebývalý úspěch. Následoval „Tanec sekyr“, který nezůstal po zadu za svým předchůdcem. Fanoušci se po čtyřech letech čekání opět mohou radovat, neboť je nám na zlatém podnosu servírován další kus nesoucí název Atomová včela. Album vyšlo 29. května tradičně pod Bigg Boss a obsahuje 16 stop.

Skalní fanoušci se mohou opět těšit na abstraktní, metaforický orgasmus vytvářející v pocitech člověka nová oblaka fantazie, daleko více překračující říši Narnie. Autoři nám navíc k CD přibalili knihu obsahující čtyři části, kde tři části mapují texty všech tří oficiálně vydaných desek a čtvrtá část je zaměřená na dosud nepublikované texty a bonusy. Včelka s atomovou vizáží byla pokřtěna 29. května v pražském klubu Roxy. Každému v dnešní době zajímavá hudba bodne, a i když se v tomto případě jedná o včelu, nemusí se ji s pravděpodobností obávat.

Tracklist:
01. Auto
02. Stín
03. Sněhurka
04. Čtverec
05. Ne
06. Máj
07. Mé tělo roste
08. Opera v Sydney
09. Procházka
10. Anděl
11. Spící robot
12. Pikola
13. Orel
14. Atomová včela
15. Kleště
16. Na dostřel

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná