Anděl s bičem v ruce. BSH s osmým sólem opět hejbe zlučí mocipánů

Narodil se v Německu, ale jeho rodiče pochází z Turecka a Itálie. Bass Sultan Hengzt je dalším zajímavým plazem na scéně našich západních sousedů. Celou svou kariéru poukazuje na fakt, že na rap není potřeba mít vysokou školu, ale je nutné k němu přistupovat zodpovědně. V roce 2008 se ho pokusili zabít, ale tento akt ho udělal ještě silnějším. Založil organizaci nazvanou Tokat. To značí v turecké řeči facku. Jezdí po školách a přednáší mládeži, že není nutné použít hned násilí. A nyní po Německu jezdí i se svou osmou studiovkou.

„2ahltag: Riot“ vyšlo 24. února v boxu, který obsahuje i bonusové skladby, remixy a instrumenty. V základní palbě je nám servírováno ale především 14 zajímavých skladeb, které se navrací ke kořenům a poukazují na fakt, že BSH stále nezapomněl, jak se dělá starý poctivý gangsta rap. Deska má velmi provokativní obsah, který poukazuje na omezenost lidí.  Autor často používá vulgarity, aby zdůraznil pro něj důležité pasáže, a pokouší se posluchačům otevřít oči.

BSH i poletech dokazuje, že je stále ještě nevybouřeným klukem, pro kterého jsou konflikty denním chlebem. V minulosti se již zapletl do celé řady sporů. O některých vypráví i na své desce, která svým způsobem nemá vůbec žádný koncept. Hlavním posláním je vyvolat v posluchačích chuť nebýt jen ovce v systému a mít svou vlastní osobnost, která se nelekne mediálního strachu. Zároveň ale hlásá cestu míru, neboť poukazuje na současné problémy v Evropě a eskalaci násilí. Svým způsobem se dá tento berlínský zástupce undergroundu považovat za anděla s bičem v ruce.

Tracklist:

01. Intro
02. Riot 
03. Donald Trump
04. Drive-By auf Veganer-Fotzen
05. Ich bin faul
06. Stute feat. King Orgasmus One RMX
07. Feiertag 
08. Postleitzahl
09. Zahltag feat. Olexesh
10. Warum bist du so ein Hurensohn
11. Aggression
12. Zweimal im Leben 
13. Statements
14. AFD (Abschiebungs Anthem) feat. Al Gear
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná