A.M.O. přináší svůj Analog Architekt v předpremiéře

Kolem bratislavské trojky Amen, Moe, Opak bylo celkém dlouhé ticho, ve většině případů plné očekávání. Kluci, co mísí hudební styly s lehkostí baletky a nemají problém si na koncert přinést africké vuvuzely jsou zpět. V období mezi posledním albem a dneškem uběhli téměř dva roky a v životě všech členů došlo k různým změnám, které se zrcadlí i v jejich tvorbě.

První a největší změnou je sestava, kde vypadnul Viktor Hazard. Analog Architekt napovídá, že moc elektonických zvuků očekávat nemusíme, proto se přidává živá kapela, která nahrála celé album na jeden pokus. Jazzově až soulově laděné instra a vyzrálé texty dominují v průběhu šestistopového EP, line se z něj pozitivní energie a lidskost, která dnes v hodně případech chybí.

I v pomalém, nástrojovém beatu se však dá vybláznit, co oba rapeři dokazují v nejedné skladbě svým doubletimem a přesnou rytmikou. Tématicky vyzrálé, ideologicky utříděné EP, které již z prvního poslechu lze řadit mezi to nejlepší, co jsme z dílny AMO slyšeli.

Jestli vás jejich postupy práce zaujali, vyplatí se shlédnout dokument ze studia na http://www.analogarchitekt.sk/ Zajímavostí je rozhodně fakt, že EP vychází pod labelem TyNikdy. A bude i možnost si toto EP poslechnout naživo v rámci AMO SONY XPERIA TOUR, co rozhodně není k zahození. Sleduj oficiální stránky AMO pro víc informacií.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná