Azurit Kingdom trestají zneužití svého alba dle zákona ulice

Z východu k nám dorazila zpráva, která jistě pohne osudy všech chudých a opovržených. Sergei, Pastor a DJ Bussy hlásí hotovo a do prodeje jde jejich album "Bída a bolest". Podtitul, od něhož si slibujeme především syrovost a pouliční upřímnost, si pak budete moci vyzvednout hned na několika adresách.

 
První očekávaná deska Azurit Kingdom "Bída a bolest" si ukrojila porci šestnácti fláků, ve kterých zazní kromě hlavních protagonistů také Smack a Ektor. Produkci alba si mezi sebe rozdělili Street Empire, Willy Vynic, Kontrabandz, Aditoz nebo členové 808 Mafia. Čerstvý nosič se též dočká vlastní tour o šestnácti zastávkách po celé ČR a SR.
 
Ostravská partička na svůj chystaný projekt dosud upozornila pouze příběhově laděným a povedeným videoklipem ke skladbě "Cizí tváře", kde se vedle Sergeie a Pastora objevil i Ektor. Autoři nyní upozorňují na svůj release videoklipem, ke skladbě "Práce", kterou produkoval Street Empire a o jehož vizuální podobu se postaral Kunes. Níže si také můžete prohlédnout vkusně zpracovaný cover.
 
Album "AK - Bída a bolest" právě vychází a koupit jej můžete na release sessions v obchodech Queens v Praze (17. 9.), Brně (18. 9.) či v Otrokovicích (19. 9.). Dalšími možnými cestami jsou iTunes, Google Play Music či azuritkingdom.cz. CD lze zároveň zakoupit ve speciální edici s limitovanou sérií triček. 
 
 
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná