Action Bronson zachytil na novém albu i živý koncert v Praze

Action Bronson na sebe již od roku 2008 strhává stále větší pozornost a má za sebou řadu úspěšných releasů jako "Dr. Lecter" nebo "Rare Chandeliers" s Alchemistem, na jeho debutové album "Mr. Wonderful" jsme si ale museli počkat až do roku 2015. Co čeká posluchače, jenž se rozhodne zakusit desku, kterou Bronsolini nazývá svým životním dílem?

Album "Mr. Wonderful" se těší statusu očekávaného alba zejména díky dlouhodobému promování prostřednictvím projektů jako "Saab Stories" nebo série "Blue Chips". Konečná podoba desky přináší třináct stop, na kterých se kromě Bronsoliniho objevují i Big Body Bes, Chance the Rapper nebo Party Supplies, který několik skladeb z vycházejícího materiálu také produkoval. Dále přispěli svými podmazy i Alchemist, Oh No, Mark Ronson nebo Statik Selektah.
 
Pro české fanoušky je obzvlášť zajímavá skladba "The Passage". Jedná se totiž o záznam z živého vystoupení Actiona Bronsona v Praze a na desce funguje jako intro povedeného singlu "Easy-Rider". "The Passage je ten typ věci, kterou hrajete, když jdete do velkého finále. Je to cesta k písni "Easy Rider", takže vás ty klávesy a kytara vezmou na pořádně psychedelickej výlet, přičemž ze všech stran pokřikují moje jméno. Je to z živého vystoupení v Praze," řekl Action Bronson k písni pro Complex Magazine.
 
Čerstvou nahrávku "Mr. Wonderful", jež vychází 23. března, nakonec autor uvádí videoklipem k písni "Baby Blue", jíž produkoval Mark Ronson a jako host se uvedl Chance The Rapper. Režie se ujal Lil Chris.
 
 
 
Tracklist:
1. "Brand New Car"
2. "When I Rise"
3. "Terry"
4. "Actin Crazy"
5. "Falconry"
6. "City Boy Blues"
7.  "A Light In The Addict"
8. "Baby Blue"
9. "In Those Jeans"
10. "Only In America"
11. "Galactic Love"
12. "The Passage"
13. "Easy Rider"
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná