RUKAHORE_SHOP_BANNER

A zase ti nedovolí chrápat... kdo z Divokého Západu má venku čerstvé matro?

Hudba kolem nás stárne stejně jako my. Už je tomu hezkých pár let, co se v Plzni zrodila partička Divokej Západ a pustila mezi lidi desku, na kterou se nezapomíná i s odstupem času. Můžeš je nalézt i dnes, vypít ten kalich nostalgie do dna, ale není nutné jen vzpomínat. Z města, kde se čepuje Plzeň do každého kalíšku, se ozývají staré hlasy v novém hávu. A zase ti nedovolí chrápat…

Jedinou deskou to neskončilo, přestože ten zájem poté rapidně opadl. Někteří jsou stále aktivní, což dokládá i fakt, že letos má stihnout vydat také Oliver Lowe. O tom ale tyto řádky nejsou. Středem pozornosti je Raek. Na nosiči 2. Jakosti „Kvulikurvachudejm vitae“ je již prach stejně jako pod produktem „Lil Moc: Jakost a Hosté ze studia postel“. Aktuálně tu ale máme nové matro, které obsahuje sedmnáct věcí.

Nepřišlo to jako blesk z čistého nebe, neboť jsme díky pár vlaštovkám mohli odtušit, že se to kuje. „Nemáme v úmyslu cokoliv kopírovat nebo zjednodušovat, naše hudba je čistá jakost, originální a propracovaná k dokonalosti. Snad tě první poslech neodradí a vydržíš, pak objevíš diamant, kterej se neobehraje a má trvalou hodnotu. Jedině tak to má smysl,“ přiznává duo Žil Moc & Jan Černý, které v těchto dnech vyhazuje do placu album „4000slov“.

Autoři vsází na čistotu hudby, proto svůj produkt servírují mezi dav zdarma ke stažení a nechtějí zbytečně zatěžovat naše police plné historických kusů, na které se stejně jen práší. „Celý album a ty klipy, který najdeš na youtube, stály docela dost peněz, který jsem poctivě vydělal a s radostí investoval do naší nesmrtelnosti. Dělám to, protože musím, ne proto, že mě to živí, a doufám, že to v tom uslyšíš,“ uzavírá Reak, který na nosiči opět dokládá, že není vůbec špatným textařem, i když možná po letech dosti nedoceněným. My snad jen dodáme, že celý výsledek vznikal více jak dva roky, ale texty jsou i staršího data. Odkaz na stažení nalezneš ZDE.

Tracklist:

01. Slovo
02. Ze života
03. Truelhář
04. Okraje společnosti
05. Ce!!.
06. Pražský peripetie
07. My tu nejsme
08. Stesk a práce
09. Automotive blues
10. Jimmy?!
11. Gambleřina
12. Nádhera
13. Love©
14. Démonologie
15. Vodka soda limeta
16. Armáda světla
17. Bezesvitu rmx
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná