RUKAHORE_SHOP_BANNER

187 Strassenbande vysílá do hry skrze Sa4 gangsterský film ve zvukové podobě

187 banda z Hamburku si už dávno získala náklonnost celého Německa. Letošní Sampler s pořadovým číslem 4 fungoval skvěle do rozšířené diskografie, která nabírá na obrátkách i díky sólovým aktivitám všech členů. Naposledy přidal do společné kasy Sa4 svým debutem „Neue Deutsche Quell“. Název jasně daný, ale na první pohled jakoby směřovaný k jednomu páru očí. Není to vzkaz pro Flera?

LX, ,Maxwell, Gruz, Bonez MC a Sa4 mají společnou lásku ke všemu, co je zakázané. Již pár let uběhlo od dob, co po tamních budovách črtali trojmístnou číslici. Dnes to za ně dělají fanoušci a oni mají více času na svůj ilegální byznys a tvorbu desek. Pokud by ses domníval, že a autor této desky nesplňuje očekávání, jsi na omylu, neboť je překročil. Nehledej vánoce, ozdoby a načančané nádobí…tohle je pokus o špinavý záznam, který v tvých uších nabudí dojem filmu.

Sa4 vsadil 10. listopadu na ponurou náladu a okouzlující zvuk, který je Hamburku vlastní. Dokázal tak, že se dokáže měřit se známějšími parťáky z labelu, ostatně oni jsou na desce také k naleznutí. Zajímavým úkazem je fakt, že jeho debut vychází až nyní, přitom rapovat začal už tehdy, kdy 2Pac koupil smrtelnou kulku. „Neue Deutsche Quelle“ obsahuje v limitované edici také instrumentální verzi a dvojici EP Bombay a Verlorene Tracks.

Tracklist:

01. Tickerrap 
02. Allstars 2017 feat. Bonez MC & Gzuz & LX & Maxwell
03. Rush Hour feat. Soni
04. Kalter Norden 
05. Fokus Auf Plus feat. LX
06. Olay Molay feat. GRiNGO44 & Hasan K.
07. Schnell Machen feat. Bonez MC & Gzuz
08. 20539 
09. Bunker feat. AK Ausserkontrolle
10. Forza 187 feat. Maxwell
11. Schall Und Rauch feat. Gzuz
12. Sechzehn 
13. So Wie Wir / Wenn Die Sonne Untergeht feat. Stik
14. Krokodil feat. Bonez MC
15. Reeperbahn 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná