RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zremixovat 2 nejzásadnější alba roku 1993 od Wu Tang Clanu a A Tribe Called Quest do sebe!?

Představ si, že jseš v Améru v listopadovém měsíci roku 1993. A majitel tvýho nejoblíbenějšího hudebního krámu, kam si vždycky rád zajdeš po vyprodání všech dávek cracku svým rodinným příbuzným, ti do výlohy chystá nejnovější kousky jako je Snoop Dogg a jeho romantikou nabitá deska “Doggystyle”, Das EFX a jejich podzemní “Straight Up Sewaside” a nebo Queen Latifah s jejím druhým albem “Black Reign”. Ale s tebou to nic nedělá,protože ty sis před pár dny koupil ty první 2 alba vydaná v tomhle měsíci... Pardon, omlouvám se, ty první 2 NEJZÁSADNĚJŠÍ alba vydaná v tomhle měsíci.

Ano, máš recht. Řeč je o syrovým debutu nesmrtelnýho bandu s názvem "Enter The 36 Chambers" a legendárních králů z Queensu A Tribe Called Quest a jejich 3. studiovkou "Midnight Marauders", kdy se datum 9.11.1993 navždy vrylo do jednoho z nejzásadnějších dnů hiphopový historie. 
 
Obě alba vyšla v ten samej den, obě oslavujou už 25 let přehrávání a já snad neznám nikoho (krom dcery Fritzla),kdo by o nich neslyšel a nebo se do nich nezavlnil na nějakym mejdle. Takže jako při každejch narozkách je důležitý popřát a torontskej DJ Filthy Rich popřál tou nejvkusnější formou, kdy vzal do 11ti skladeb jazzový instrumentální podklady od ATCQ a přidal do nich pouliční rapový pasáže od Wu shaolinů. A Filthy Rich ještě dodává...
 
"Zaměrem nebylo nějak vylepšovat oba originály .To v žádném případě. To by ani nebylo možný. Obě alba jsou pro mě důkazem dokonalý práce a tak jsem měl spíš jen zábavnej koncept a uvedení zcela novýho způsobu přehrání těhle dobře opotřebovanejch klasik. Kontrast tvrdýho pouličního rapu Wu členů na jazzovejch produkcích ATCQ fungujou nečekaně příjemnym způsobem, takže Vám nyní představuju svůj osobní hold těmhle legendárním skupinám nazvanejm: A Clan Called Wu - Enter The Marauders!" Mír!
 

Tracklist:

Da Mystery of Electric Relaxation
Down Ya Neck
Shame On Ya Lyrics
Cash Award
Wu Lives Thru
Ruckus at Midnight
Biko In Da Front
Nuthin Ta Chase
Oh My M.E.T.H.
Tearz On Your Hands
Suckas Be So Simple
 

Mr. Ziky Zí

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná