Zpříjemněte si letní vedra dvěma pohodovými projekty

Za posledních čtyřiadvacet hodiny byli zveřejněny k poslechu dvě kvalitní nahrávky. Společný mixtape mají na starost Chance The Rapper a nikdo jiný než sám BasedGod a.k.a Lil B. Své debutové album nabídl britský Dornik, ještě před pátečním vydáním.

Dornik - Dornik

Eponymní deska je prolezlá soulem a funky, přesto má svěží nádech. Dornik se už českému publiku představil v roce 2013, kdy v Akropoli doprovázel Jessie Ware jako bubení a vokálista. Je třeba si na něj dávat pozor, jelikož máme co dočinění se stoupající hvězdou. Je jen otázkou času, kdy se zařadí mezi světové jedničky. Album poslouchejte ZDE a další info o zpěvákovi čekejte už brzy!

Lil B X Chance The Rapper - Based Freestyle Mixtape

Už pár týdnu se mluvilo o faktu, že spolu Lil B a Chance The Rapper vytvořili mixtape. No před pár hodinami Lil B dohadování ukončil zveřejněním nahrávky na svém SoundCloud profilu. BasedGod se letos dočká i vlastního dokumentárního filmu, jež připravuje Ethan Higbee. Chance The Rapper také není k zastavení. V březnu stvárnil svou první roli v krátkém filmu Mr. Happy a už v lednu by se měl oběvit v dalším snímku, nesoucí název Slice. Co se hudby týče, letos se soustředí na projekt Donnie Trumpet and The Social Experiment, s nímž letos vydal album Surf.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná