Zbrusu nové EP Alchemista? Doporučují bbarak.cz, Evidence, Black Thought i Earl Sweatshirt

O slovo se hlásí Beverly Hills. Nemyslíme tím hezouna Brandona Wallshe a jeho kalifornskou partu z 90210. Zkusíme vám dát nápovědu. DJ, rapper a jeden z nejlepších producentů v naší milovaný kultuře v jedné osobě. Stále nic? Step Brothers, "Worst Comes To Worst", Gangrene? Beaty pro Mobb Deep, Dilated Peoples, Roca Marcianoa, Fashawna, Action Bronsona a další? Soul Assassins?

Pokud nevíte jste jednoduše v prdeli a máte obrovskou mezeru. Řeč je o panu producentovi jménem The Alchemist, který vydal tolik alb a tolik hitů, že dostat za úkol to celé rozebrat, musel bych si vzít na to den dovolené.
 
Tenhle talentovanej interpret co dělá velmi nemocné, tvrdé a občas dost pomalé beaty před pár hodinami vydal "Bread EP". Je potřeba zbystřit zrak, protože tady se zřejmě bude jednat o kvalitní materiál. 
 
Čtyři tracky a čtyři instra. Co se jedná rapu, tak se můžete těšit na pány jako Westside Gunn, Conway, Roc Marciano, Black Thought a Earl Sweatshirt, ten mimochodem dneska vydává desku "Some Rap Songs".
 
Co se týče produkce, tam strach mít nemusíte. Závěrem malé upozornění - až vám začne hrát "Mac 10 Wounds", něčeho se chytněte, protože to je bomba, která vás v druhé fázi může srazit na kolena.
 

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná