Zapomeňte na Hérakleitosovo "nevstoupíš dvakrát do téže řeky", Rest & Dj Fatte už tak učinili

Pokud patříte do skupiny těch, kteří volali po pokračování "Premiéry", můžete provést vítězné gesto. Ty Nikdy potvrdili společný návrat Resta s Djem Fattem a ačkoliv je na jméno alba i datum vydání brzy, lyricky uvolněný singl "Blázen" dává naději, že nepůjde o žádný nekonečný příběh a la "Detox".

Marpův "oblíbenec" Rest, jenž je po desítkách odehraných koncertů dál než před debutem, je ostatně v jednom kole a prozradil práci hned na třech různých projektech: "Udělat další desku bylo spontánní rozhodnutí. Fatte teď maká na producentský desce s hostama, já připravuju EP s Dubasem, plus máme rozdělanej jeden projekt s Ondrou Žatkuliakem, takže se toho děje víc než dost. Tak či tak sem nonstop zasypávanej beatama od Davida, tak sme se rozhodli pro druhou společnou desku i při tom všem. Na termíny se mnou není spoleh, takže nechci slibovat datum, ale nepotrvá to dlouho," ubezpečila někdejší ikona domácího freestylu. 
 
Dj Fatte, jenž podle mnohých zraje jako víno, které mu pravidelně pomáhá k produktivitě, si stále drží místo v elitní pětici nejlepších rapových producentů v zemi, což dává příslib, že nám krční svalstvo hned tak nezakrní. Beaty jsou a budou základ.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná