Z místa, kde válčil Napoleon, se navázalo na "Podzim" od Wlivu

V souvislosti s domácí rapovou historií bych nerad někoho podceňoval, ale pokud se přeci jen najde byť jen jedna jediná živá bytost, které jmého Sorsa nic neříká, dovolím si citovat vtipnou zprávu jeho managementu: "Je to člověk, který má podobné idee jako Revolta, akorát že Revolta více čerpá z dokumentů a oproti tomuhle rapperovi je slavný."

Autor aktuální desky "Medikament" (download) nejspíš nikdy nebude známý jako jeho město, které bylo v době Napoleonských válek svědkem "Bitvy tří císařů", ale i přes technické nerovnosti pořád představuje to lepší, co nám v poslední době přistálo na mailu. Alespoň pokud jde o nové tváře. Jen škoda, že byly použity volně šířitelné německé beaty - když už mám před sebou album, rád bych ho nasál s původními podklady. Kvůli osobitosti přeci nejde brát instrumentální banky vážně.
 
To, že se Sorsa nepokoušel kvůli snadnějšímu šíření uhnat a ulovit známějšího interpreta, je však sympatické: "Na albu nečekej feat, je to výhradně osobní záležitost. Moje songy jsou asi jiný než většina, nedívám se na to, jestli to vyzní měkkce nebo tvrdě, potažmo píšu čistě ze sebe, podle pocitu a nálady. Píšu spíše abstraktně a nekonkrétně, takže se v tom většinou hodne lidí najde," ozřejmil ten, jehož "Zima" se stejným samplem jako "Letter To Pun" od Cuban Linka by mohla po 11 letech volně navazovat na "Podzim" od Špatnýho Wlivu.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná