RUKAHORE_SHOP_BANNER

Wu-Tang Clan v novém singlu září v plné kráse!

Legendy mají své dlouho očekáváné album takřka za dveřmi, zbývá míň než měsíc! A tak se Clan vytasil s dalším singlem! Jak chutná?

Pokud nevíte, kdo je Wu-Tang clan, rychle zavřete toto okno, tady není nic k vidění! Ale pokud jste na této formaci podobně jako autor více méně vyrostli, račte blíž!

Nikomu z Vás určitě datum 2. prosince neuniknul, jakožto den vydání dlouho očekáváného alba A better tomorrow. Skalní fans rozhodně byli na vážkách po poslechu první vydané skladby Ron O'Neal, jelikož koketuje spíš s new schoolem a zároveň působí zašle a bez energie.

V případě Ruckus in B-Minor tomu tak rozhodně není! Již úvodní sample ODBho napovídá, že půjde o striktní pecku! Instrumentál je vymazlený, plný živých hudebních nástrojů a skvěle nasamplované hlášky od KRS-ONE: "Still number 1" O beat se postarali RZA a Rick Rubin.

Každý z členů zadělil slušnou sloku a mě rozhodně chuť k albu spravili, mě nejvíc sednul Method Man a Ghostface Killah. Jaké pocity vyvolává ve vás? Mají ješte Wutangové šťávu jako za starých časů nebo vaří z vody?

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná