Vysočinský virus podpořili Fatte nebo Katr

Co takhle malou sondu do hlubin tuzemské tvorby, jež na své rozšíření teprve čeká? YaKnow? z Velkého Meziříčí na Vysočině, jenž má podobnou barvu hlasu jako "nová rapová hvězda na scéně" Malý Man, dlouho pouze koncertoval a nahrával do šuplíku, což v současnosti díky "VIRtual EP" skončilo.

Vše stojí a padá na věcech nahravných v letech 2009 a 2010: "Materiál má celkem 8 stop, z čehož 2 jsou "Začátek" a "Konec", plus dva bonusové tracky, které teprve přijdou," prozrazuje Virus, jenž se v současnosti nenachází v Evropě, což znamená, že vše dotáhl stylem, jakým vznikalo například první album "Connected" od Foreign Exchange, tedy mailem.
 
Nejznámnějším spolupracovníkem je nezastavitelná instrumentální stvůra z IF: "Jeden z nejvíc motivujících momentů pro mě bylo urvání času Fatteovi a nahrání dvou tracků ("Řekl sem", "Den") ve Zlíně ve studiu Včera Večer do jeho beatů," dodává Virus, jenž další tracky připravil v Opavě s Hozem a pak také v Brně. Autorem dvou podkladů je ostatně Katr, o němž narozdíl od jeho parťáka Morela slyšíme po delší době.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

yaknowcheck
  • yaknowcheck
  • 10.04 dne 21.01.2012

Veškeré podrobnosti najdeš na: http://www.facebook.com/pages/YaKnow-VIRtual-EP/336921196320049 videa: http://www.youtube.com/user/YaknowcheckVan/videos

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná