Vypusťte Krakena, zavelel po 7 letech Dj Fatte a navrch přidal singl s Deckem z Gramo Rokkaz

V době, kdy Dj Opia téměř nevydává, je Dj Fatte takřka jedinou domácí boombapovou jistotou našich životů. Začátek června zastihl prvního producenta Ty Nikdy s dvojicí audiovizuálních novinek, na jejichž kontrolu budete potřebovat něco málo přes sedm minut.

 
V případě "Devil´s Party" z jeho loňské desky "Fatte No More" se nedíváte na další díl "Kick The Shit" či "Show Must Go On" a ani nesledujete záběry ze "Záhady Blair Witch" proložené snímkem "Lola běží o  život". Klip, který pochází z dílny skupin Famoz a TogetherNotRivals", navíc dlouho ležel pouze pod pokličkou: "Samotné video bylo natočeno už před sedmi lety, tehdy se však uložilo k ledu a k jeho dokončení dal impuls až právě DJ Fatte. Výsledkem je pak temný vizuál vycházející z atmosféry skladby," zaznělo v prohlášení beatmakerova vydavatelství.
 
Pokud jde o dění příští, ve druhé polovině roku 2013 bude moci hubeňour z někdejších DFT strhout fólii ze svého nosiče hned třikrát. Jednak si dá repete s Restem, v čem nás nedávno utvrdil song "Sklerotik", jednak ladí pokračování "Imaginaria" s Mc Geyem a ze všeho nejdřív si odbyde premiéru jeho třetí - prozatím bezejmenné - sólo a první velké rande s rappery z Čech, Slovenska i dalších koutů světa. Termínem je srpem, který má Fattte předplacen již třetím rokem po sobě. Promo startuje singlem č. 1, jehož ráčil Decko z Gramo Rokkaz nazvat "Príbehy slz".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná