Vykročí syn Willa Smithe úspěšně po stopách svého otce i podruhé?

Potomci slavných osobností to mají zdánlivě jednoduché. Často mají výhodu v tom, že díky úspěšné kariéře svých rodičů mají otevřené brány šoubyznysu dokořán. Jako všechno, i takový život má druhou stranu mince, a tak se mnohdy tyto "hvězdičky" nevyhnou neustálému srovnávání se schopnostmi svých rodičů a co hůř, ještě křiklavěji pak může vyniknout fakt, že po své rodině valný talent nepodědili. V případě Jadena Smithe, syna dobře známého Willa Smithe, ale máme naději, že toto nebude ten případ.

Teprve šestnáctiletý syn slavného herce už má vlastní hiphopový křest za sebou. V letech 2012 až 2013 vydal několik singlů včetně svého prvního mixtapu "The Cool Cafe: Cool Tape Vol. 1". Mladý autor se evidentně nebojí kráčet ve stopách svého otce, jelikož v současné době pracuje na "Cool Tape Vol. 2", ze kterého posílá hned dvě novinky - singl "Trophy" a bonusovou nahrávku "Blue Ocean".

Jedna skladba je (co do atmosféry) značně odlišná od druhé, což dává posluchači lepší možnost prověřit schopnosti Jadena Smithe na vlastní uši. Pokud jde o hlas, je znát, že máme před sebou někoho, kdo ještě nesfoukl osmnáct svíček na narozeninovém dortu, což ovšem nemusí být nutně na škodu. Posluchač se jistě zastaví u Jadenova přednesu, který subjektivně hodnotím jako velmi dobrý a když pomyslím, že takový výkon podává ratolest Willa Smithe v šesnácti letech, co nás čeká za dva roky nebo pět let?

Sympatický je i výběr instrumentálů, který naznačuje, že autorovi není sampl cizí a Jaden tak nestaví svoji budoucí kariéru na čistě mainstreamovém zvuku. Pokud jde o datum vydání nebo hosty nového mixtapu "Cool Tape Vol. 2", na ty si ještě musíme počkat, troufám si však tvrdit, že před sebou máme interpreta, kterého stojí za to sledovat. A to nejen díky jmenovce, kterou má na dveřích svého domu.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná