Vydal Nas nové album?

Možná si říkáte, co to je za zvláštní titulek, ale až si pustíte hudbu uvnitř, tak se divit přestanete. Jejím autorem je entita se jménem Your Old Droog. Pokud si pamatujete na případ Captain Murphy a následné hádky, kdo ve skutečnosti Murphy je, tak tohle je podobná situace.

Tehdy se nakonec přiznal Flying Lotus, protože v době internetu se tajemství udržují špatně, i když Clutchy Hopkins je stále zahalen mlhou tajemnosti. Po vydání eponymního EP se rozpoutala diskuze s výsledkem, že Droog je tajné alter-ego Nase. To se skrze média následně vyvrátilo a Droog je prostě kluk z Queensu, který zní a rapuje jako Nas. Při dostatečné úpravě rychlosti úplně jako Nas. Na novince Free Turkey dokonce sampluje stejnou nahrávku jako Q-Tip v One Love a nový Nasův label jeho hudbu přeposlal přes svůj soundcloud, takže záhada možná pokračuje. Pokud to ale Nasty Nas opravdu není, tak celá tahle věc je pro Drooga super marketing, jak se z neznámého rappera na internetu dostat na přední strany všech velkých webů.

A co skutečný Nas? Ten jede nezávisle s vlastním labelem Mass Appeal Records, což je pokračovatel Deconu. Dvanáctou desku, na které pracuje už od minulého roku, ale vydá ještě u Def Jamu, čímž ukončí svůj kontrakt z roku 2006. Label ale už jede, jeho součástí se stali Boldy James, Bishop Nehru a taky Fashawn, který 30. září u Nase vydá dlouho očekávané album The Ecology. V plánu je i kompilace Mass Appeal Vol. I, kde budou lidé všech různých sort - A$AP Ferg, Freddie Gibbs, Young Thug, Future, Pusha T, Mac Miller, Pimp C i trojice z labelu. Konečně dojde i na druhé The Lost Tapes a další posmrtné album Pimp Cho, které dostane moderní zvuk typu DJ Mustard a Mike Will Made It.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná