Vojtaano a On Timon si počkali a vyplatilo se, první singl a hned s Djem Fattem

Česko-slovenská dvojka Vojtaano a On Timon, která se před nedávnem stala novou posilou Freestyle Mondays a s velkou chutí se vrhli i na vlastní repertoár. Jak se říká, kdo si počká, ten se dočká, protože Vojtaano s On Timonem povolali a pečlivě si vybrali spolupracovníky jako je DJ Fatte, Ondra Žatkuliak nebo slovenský Mugisa dneska vám představíme jejich první dvě singlovky.

V roli speakerů se kluci osvědčili a díky spolupráci s šéfkou Freestyle Mondays Mata Hari se seznámili s Ondrou Žatkuliakem. Hozenou rukavici v podobě možnosti nahrávání v jeho Rooftop Studiu zvedli okamžitě a na přelomu roku u něj nahráli dva nové singly. O produkci obou se postaral talentovaný pražský Dj First. Jeho beaty si kluci hodně oblíbili a v plánu jsou i další společné pecky. Nebáli se trochu experimentovat a do tracku „Starý známí“ Vojtaano nahrál živou kytaru, v obou singlech nahrál klávesy Ondra Žatkuliak.V songu „Chyby“ se navíc o závěrečné scratche postaral sám Dj Fatte.

Vojtaano a Timon spolu vystupují od roku 2008, kdy se Timo přistěhoval z rodného  Slovenska do Prahy a jeho demo nahrávky se náhodou dostali do ruky právě Vojtaanovi. Následovala spolupráce například s Djem Rockstarem, první společné tracky a koncerty. Za dobu společného působení spolupracovali s různými producenty i DJs, ale teprve teď cítí tu správnou konstelaci hvězd na kvalitní tvorbu.

V těchto dnech kluci pilují nové tracky z produkce Dj Firsta a slovenského producenta Mugise. Nahrávání,master a mix bude opět probíhat v Rooftop Studiu. Navíc se rapperské duo dohodlo na spolupráci s legendárním Djem Ba2sem, který je bude doprovázet na koncertech. Nejbližší příležitost si tuto formaci otestovat na živo máte už v pátek na Žižkovské noci nebo je potkáte na nadcházejícím vydání Freestyle Mondays, kde hoši v roli moderátorů přivítají ústeckou Ul Farmu.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná