Vladimir nemá zájem a H16 zase čas. Odpočítáváte jejich návrat?

"Sranda musí byť," přednášeli v minulosti H16 a nutno podotknout, že vždy byla. Pamatuji si, že v době "Kvalitného materiálu" přinesl server hip-hop.sk, který jejich prvotinu vydával, recenzi na naši recenzi, což se vážně jen tak nevidí.

 
To už je však historie. Jednašestka se od té doby stala první česko-slovenskou hiphopovou kapelou, v níž si všichni lyrici v průběhu kariéry změnili profesní jména a pět let po druhém řadovém albu "Čísla nepustia" připravuje na květen 2013 velký návrat, jenž bude i díky úspěšné sólové kariéře Majka Spirita sledován snad ještě více, než by tomu bylo za normálních okolností.
 
Promo zahájila sedmihlavá bratislavská saň tématem, které považuji za sourozence námětů, jakých se v nedávné době dotkli Ektor ("Je mi to fuk") či Vladimir ("Nemám zájem"). Grimaso a Billy Hollywood dostali v prvním singlu "Nemám čas" volno, protože si zaprodukoval Abe, jenž zabrousil do více než čtvrtstoletí staré generační vypalovačky "The Final Countdown" od Europe".
 
Jakou aktuální formou podle vás disponují Babo C, Otecko a Majk Spirit několik týdnů před třetí společnou expanzí na trh?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

hektik
  • hektik
  • 19.54 dne 17.04.2013

offtopic: jedu v patek na mos defa do berlina, mam 2 volny mista v aute, v nedeli nazpet, nabizim spolujizdu. v pripade zajmu se ozvete na rest.art@tiscali.cz

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná