Víkendová R&B pohoda

Trend vydávání mixtapů se z hip-hopu dostává i mezi zpěváky a zpěvačky a jelikož na zítra toho mám nachystáno dost, tak dneska pojedeme v trochu pomalejším tempu.

Pokud bych měl sestavit seznam mých nejoblíbenějších zpěvaček, tak Marsha Ambrosius i Chrisette Michele budou na předních místech. Spojuje je navíc i to, že nedávno vydaly první singl ze svých alb, která vyjdou v roce s číslovkou 2013. Marsha své druhé sólové album pojmenovala Friends & Lovers a první singl Cold War produkoval Diplo. Nové EP Hors D’Oeuvres je kompletně v její režii, protože si napsala všechny texty a produkčně se podílela na třech pětinách tracklistu.

Marsha Ambrosius – Hors D’Oeuvres [Prelude: Friends & Lovers]


Chrisette Michele se při tvorbě svého druhého mixtapu inspirovala známou herečkou, jejíž jméno je v názvu volně šiřitelného kusu hudby. Mixtape má podtitul "An Audiovisual Presentation". Hudbu tedy máme a klipů už pár vyšlo. Jmenovitě to jsou Charades, Your Fair Lady a Can The Cool Be Loved?. Stejně jako Marsha, i Chrisette si texty psala sama, ale produkce už obstarali jiní a navíc si držitelka Grammy z roku 2009 přizvala i pár hostů, kterými jsou 2 Chainz, Wale, Bilal i zpěvaččin bratr Lem Payne. Pár dní po tomto mixtapu Chrisette vydala první singl Better ze stejnojmenné chystané desky.

Chrisette Michele – Audrey Hepburn: An Audiovisual Presentation


RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná