Ve ztraceném a znovu nalezeném audio deníku J Dilly se to hemží slavnými tvářemi

Pamatujete na tu smršť posmrtného materiálu Tupaca nebo Biggieho? Něčemu podobnému se s odstupem času nevyhnul ani "the one and only" J Dilla, jemuž bude 15. května vydávat (mimo jiné i na vinylu) Nasova značka Mass Appeal Recors zmizelé a znovu nalezené vokální dlouhohrající dědictví s názvem "The Diary", což je nahrávka, jež měla původně zaútočit na sluchová ústrojí posluchačů v roce 2002.

Věci pochází z doby, kdy se Jay Dee přesouval z Detroitu do Los Angeles, kde začal novou kreativní renesanci. Na povrch zemský jim pomohl Eothen Alapatt, manažer Stones Throw Records, který už stál za projektem Jaylib či "Donuts". Vše se událo pod dohledem čtyřech pozůstalých - matky Ma Dukes, bratra Illa Je a dvvou dcer Ja´Mya Yancey a Ty-monae Thitlow.
 
V titulním songu "Introduction", jehož beat je trochu větší než miska, z jaké obvykle snídáte vločky, si někdejší člen Slum Village vystačil zcela sám. Jinak ale budou k mání slova od Snoop Dogga, Bilala, Kokaneho, Frank-n-Dank či Nottze, s tím, že s instrumentální složkou Dillovi pomohli například Madlib, Pete Rock, Hi-Tek, House Shoes, Supa Dave West, Bink! a Karriem Riggins.
 
Tracklist:
1. The Introduction
2. The Anthem feat. Frank & Dank
3. Fight Club feat. Nottz & Boogie
4. The Shining Pt. 1 (Diamonds) feat. Kenny Wray
5. The Shining Pt. 2 (Ice)
6. Trucks
7. Gangsta Boogie feat. Snoop Dogg & Kokane
8. Drive Me Wild
9. Give Them What They Want
10. The Creep (The O)
11. The Ex feat. Bilal
12. So Far
13. Fuck The Police
14. The Diary

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná