V druhém singlu BoyBandu jsou pouze koně z domácí stáje

Ačkoliv k sobě česká a slovenská scéna nemají daleko, k tomu, že by připravili rappeři z obou zemí společné album, ještě během uplynulých dvaceti let nedošlo. Teprve v následujících měsících tuto statistiku nabourají Idea s Boy Wonderem a Tafrob s Radikalem.

Pojďme si zopakovat situaci ohledně prvního jmenovaného projektu BoyBand - po kompilační skladbě "Úžasňáci" se urodil eponymí videoklip, na který v současnosti navázal druhý singl "Narcis", v rámci něhož se realizovali i jejich dva kolegové z labelu TNKD - slovem přispěl Rest, beatem zase Inphy, od nějž si však v roce 2013 slibujeme ještě kapánek více.
 
Na song každopádně natrefíte na desce se zajímavým a zároveň zavazujícím názvem "Best Of". Nosič se začne šířit 1. dubna, což je kalendářní období, které má autor "Daleko blíž" evidentně v oblibě, protože v dotyčném termínu vydává již poněkolikáté. Album také doprovodí turné o 14 zastávkách po obou kotlinách - slovenské části se zúčastní DJ Spank, česká zákoutí s chlapeckou kapelou objede Inphy.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná