Uslyšíme čerstvé EP Afro-Polo na letošním Hip Hop Kempu?

Které jméno v zámoří momentálně skloňují pamětníci i samotní veteráni zlaté éry? O teprve sedmnáctiletém rodákovi z Los Angeles A-F-R-Ovi jsme nedávno psali ve spojení s projektem Afro Polo, na němž makala bohem povolaná naděje devadesátkového rapu s kanadským producentem Marcem Polem. Pro řadu posluchačů je seznámení s na první pohled netypickým rapovým hrdinou zpravidla doprovázeno překvapením. Domácí kolébka si však svého následníka dobře hlídá.

 
Losangeleský A-F-R-O zapůsobil v MC kontestu v roce 2014, který měl pod palcem R.A. the Rugged Man. Následoval mixtape Tales From the Basement, na němž využil několik bubnů z devadesátkové školy. Těmi poukázal na cestu, jíž se hodlá v budoucnu ubírat. 
 
A že zvučná jména zástupců zlaté éry na jeho jméno slyší, ukázal nedávno například Sadat X, jenž si žáka školícího vlastní učitele pozval na své čerstvě vydané LP Agua. Konkrétně se jednalo o skladbu Murder Soundtrack, k níž si člen Brand Nubian nechal natočit videoklip. V posledních měsících byl kolem A-F-R-Oa relativně klid, dokud nedorazila zpráva, že si talentovaného Mastera of Ceremony vyhlédl kanadský producent Marco Polo, přičemž novinku doprovodilo i oznámení projektu Afro-Polo.
 
 
Autor desek Port Authority nebo Newport Authority natočil s A-F-R-Oem celkem osm skladeb, jež vycházejí formou EP, z něhož si můžete dobré tři čtvrtiny poslechnout hned prostřednictvím přehrávače pod článkem. Kdo by měl zájem o poslední dvě (bonusové) skladby, musí si release koupit. A to buď prostřednictvím Spotify, Amazon nebo iTunes. Kromě ústřední dvojice se na EP objevili jako hosté Pharoahe Monch nebo Eamon. Vedle singlu Long Time Coming stojí za pozornost také třeba věc Sunshine & Flowers.
 
Joey Badass jakožto další mladý výtečník věrný samplovanému zvuku se svým loňským debutem B4.DA.$$ zahraniční posluchače tolik nenadchl. Ne, že by jeho prvotina byla přijata v recenzích a u posluchačů špatně, deska však krátce po vydání dost zapadla. A-F-R-O se pomalu stává dalším příslibem do budoucna mezi mladými puškami. Má hlas, ve frázování je neuvěřitelně obratný a vynalézavý a i přes svoji nerdovskou vizáž disponuje dávkou charisma. A kromě toho se s ním můžete potkat na letošním Hip Hop Kempu.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná