Třicet důvodů, proč slyšet nový mixtape 1210 Symphony

Zatímco v zahraničí je hudební trh mixtapy doslova zaplaven, u nás se móda mixovaných nahrávek tolik neujala. Neplatí ani tak o rapperech jako o DJs mixtapech, kterých je v Česku skutečně jako šafránu. Ještě méně se pak k tvorbě mixtapů uchylují hráči, o jejichž prstokladu na vinylovém nosiči posluchači nepochybují jako například 1210 Symphony.

Brněnské duo DJ Chocolatic a DJ Diskotek už na české scéně fungují nějaký ten pátek, přičemž za tu dobu se stihli "podepsat" na albech mnoha tuzemských interpretů. Nyní v duchu svého jasného kréda "bavit lidi kvalitní hudbou" přicházejí s čerstvým mixtapem. Ten dostal název "Needle droppin'" a stáhnout si jej můžete zcela zdarma.

Pokud jde o jeho náplň, je znát úsilí o oslovení co nejširšího spektra posluchačů, takže se na jedné stopě spolu sešli nejen Drake, Dillon Cooper, Pharrell či Kanye West ale i například Action Bronson, Wu-Tang Clan, Green Lantern a mnoho dalších. Celkově se jedná o zajímavou exkurzi do světa více žánrů a nepřeberného množství temp rozčleněných do třicítky mashupů, remixů, mixů a tak dále. Samozřejmě v podání 1210 Symphony nesmí chybět scratch, takže se nemusíte bát, že by výsledku scházely nejrůznější kudrlinky a líbivé detaily.

Celý mixtape si můžete poslechnout níže nebo stáhnout po registraci na Blakk Shopu. Kdo by měl zájem o fyzickou podobu "Needle droppin'", má možnost si jej vybrat jako dárek k objednávce na stejné adrese. Takže pokud pařba ve vašem domě nebo přehrávač v autě postrádají noty, neváhejte o ně požádat kombo 1210 Symphony.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná