RUKAHORE_SHOP_BANNER

To nejlepší z nové vlny Chicaga na jednom albu

Chicago možná není tím nejlepším místem k životu, jak nás třeba loni přesvědčil Common s deskou Nobody's Smiling, ale pokud chcete být úspěšným rapperem, tak se zdá, že je to to pravé místo. Pochází odtud Kanye West, Lupe Fiasco, Twista a taky spousta mladých tváří, které se sešly na novince SURF.

Pod tou jsou podepsáni Donnie Trumpet & The Social Experiment. Pokud vám něco říká název Kids These Days, odkud pochází nejnovější přírůstek Roc Nation, Vic Mensa, tak vězte, že ze stejné bandy pochází i Donnie Trumpet. Vlastním jménem Nico Segal, ale s novou kapitolou v profesním životě přichází i nové jméno. The Social Experiment je potom "jeho" band ve složení Peter Cottontale, Greg Landfair Jr. a Nate Fox. Ke kolektivu patří i Chance the Rapper. Jeho vliv jde na albu slyšet, ale hlavní slovo měl při tvorbě Donnie Trumpet, takže očekávejte silně jazzové vlivy. Ten prorůstá do hip-hopu poslední dobou celkem silně, byl slyšet i na To Pimp a Butterfly. Znamená to jednu věc: s každým dalším poslechem pravděpodobně objevíte v hudbě něco, co vám předtím uteklo.

Co by vám rozhodně nemělo utéct ještě před poslechem, je seznam lidí, kteří se na albu objevili. Chitown reprezentují King Louie, Migos, BJ the Chicago Kid, Jeremih, Saba, Jesse Boykins III, Noname Gypsy nebo Joey Purp. Zajímavá jména se sešla i z jiných lokalit Spojených států. Busta Rhymes, B.o.B, J. Cole, Janelle Monáe, Big Sean, Raury a taky Erykah Badu. A co je na tom úplně nejlepší? Album vyšlo zdarma. Původně jen na amerických iTunes, ale nakonec je dostupné všem, kdo o něj mají zájem. Ochutnávejte přes dva klipy a potom stahujte jedním kliknutím.
 

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná