To nejlepší z Floridy na jednom albu

Pokud jste se báli, že se spojili Flo-Rida, Pitbull a Rick Ross s tím, že jim vypomáhá DJ Khaled, tak se nebojte. Na albu Neighbors se setkávají pro někoho možná neznámé skupiny, ale o to talentovanější.

¡MAYDAY! nejsou pro pravidelné čtenáře neznámou, ale druhé dvě uskupení, tedy Miami Beat Wave a ArtOfficial, pravděpodobně ano. Všechny tři skupiny kromě svého zeměpisného původu sdílejí i hudební styl a používání hudebních nástrojů. Ty Miami Beat Wave používají jen pro produkci ostatním, zatímco ArtOfficial jsou klasická skupina, která vydala EP a tři alba. To poslední v listopadu 2011.

Nápad na společné album vznikl jen tak při pokecu ve studiu a naštěstí nezůstalo jen u slov a společnými silami zvládli namíchat jedenáct skladem, které ozvláštnilo i pár hostů, nejznámější z nich je asi rapper a výtvarník Skam2? ("I even got the underground shit that you did with Skam2?" - Stan). Album má dvě velké přednosti. Zaprvé je kvalitní a zadruhé je zadarmo a to je smrtící kombinace. V případě zájmu vám nic nebrání tomu za něj zaplatit, kolik uznáte za vhodné.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná