RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ticho kolem Yelawolfa končí. K chystanému albu přihodil hotové EP

Není to tak dávno, co Yelawolf nabídl videosingl Daylight. Ten protnul delší ticho po pěšině, jež se kolem alabamského rodáka nějakou linulo a zároveň s ním přišlo oznámení dlouhohrajícího následníka jeho zatím posledního releasu Love Story. Na chystané album Trial by Fire si ještě počkáme. Překvapivý release ve formě EP Hotel je ale k poslechu už teď.

 
Yelawolf evidentně netrávil poslední měsíce ticha jen v bastagi nebo na koncertech, protože nečekaná záplava nových projektů přichází v relativně krátkém čase. Chystanému albu Trial By Fire předskakuje EP Hotel, jež je současně malou oslavou znovuspuštění webové stránky Slumerican.com. Na ní fans najdou informace kolem nové hudby, tours, merche apod.
 
Na sedmi skladbách se Yela zabývá z velké části kontroverzemi kolem svých jižanských kořenů, jež ho v poslední dekádě provázely, přičemž hudebně se drží svého rock-country-rapového stylu. V obou oblastech dovede autor stále šokovat, hudebně zejména na konci hned úvodní skladby Supersonic Alley Cat
 
Jediným hostem EP Hotel je Bubba Sparxxx ve skladbě Be Yourself, kde se hovoří k posluchači, proč se nechat pasovat do role skutečné osobnosti: „Přesvěčte někoho, aby řekl, že jste jako nikdo jiný světě. Nikdo se nechce zahazovat s někým, s kým je nuda," říká YelaBe Yourself. Hbitou slovní akrobacii si zase nechal pro píseň Good Love.
 
EP Yelawolf - Hotel právě vychází a můžete ho slyšet pod článkem.
 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, rap-up.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná