RUKAHORE_SHOP_BANNER

T.I. se s beatem od Dr. Dre snaží chytit druhý dech

T.I. má na kontě už devět alb, ale několik posledních pro mě postrádá nějaký ksicht, který by mě donutil si je zapamatovat na úrovni vyšší než jen několik podařených songů. Jeho nejlepší album King nedávno oslavilo už deset let. Já osobně nedám dopustit ani na následující T.I. vs. T.I.P., po kterém následoval komerční vrchol s Paper Trail.

Ten se snaží posledních několik let zreplikovat, ale už pochopil, že to není ta nejlepší možná cesta. Teď se tedy vydal jiným směrem, který připomíná ten z druhé poloviny nultých let. Souvisí s tím i to, že opustil label Columbia, kde vydal album Paperwork, a přidal se k Jay-Zho armádě pod Roc Nation, kde letos vydá album The Dime Trap. A protože jsou zjevně s Jiggou velcí kamarádi, tak se T.I. stal spolumajitelem Tidalu, už devatenáctým, tím pádem si album minimálně po nějakou dobu poslechneme jen na této "prémiové" službě.

S návratem zhruba deset let nazpět je spojen i první singl ze zmíněného alba. Z titulku už víte, že producentsky je pod ním podepsán Dr. Dre. Už to vypovídá o tom, že nepůjde o aktuální beat. A pokud vás nepřesvědčí sound, tak Fredwreck přidal informaci, že původně šlo o song z bájného Detoxu. Podle mého odhadu pochází z doby před rokem 2010, stejně jako předchozí spolupráce Dr. Dre a T.I. - Topless a Shit Popped Off. V porovnání s nimi je Dope ucelenější. Přecijen jde o oficiální singl. Vysamplovaný hlas Aaliyah z Rock the Boat už doprovází i videoklip z prosluněné Kalifornie, ve kterém nechybí hostující Marsha Ambrosius. Mihnou se v něm i Killer Mike, Big Sean, Travis Scott a Nelly. A taky spousta otužilých slečen.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná