The Genius vypouští nový singl

Wu-Tang poslední dobou neprokrastinuje, jak jsme byli v poslední dekádě zvyklí. GFK kromě beefu s Action Bronsonem stihnul vydat tři alba, Raekwon další a Method Man ohlašuje svůj projekt na Srpen letošního roku. Textový génius GZA si na své konto připsal singlový zářez, který vzniká pod záštitou legendárních Converse Shoes, v rámci kompilace CONS EP vol. 3.

O hudební stránku této záležitosti se postarala dvojice Sweet Valley. Dvojice producentů kloubí elektronické klávesy s klasickým samplem. Jejich futuristický výsledek se výborně hodí k témě vesmírního výletu, který GZA rozjíždí. Jeho textařské umění ani po 20 letech neztrácí svůj lesk a kvalitu. Obsahově by tato skladba mohla být inspirací pro mnoho novějších jmen na scéně, jelikož je výborným příkladem toto, že rap je nejlepším způsobem jak zdělit odkaz. Tedy pokud se posluchač nespokojí s hudbou, která jen hraje a zajímá jej více obsahová stránka, než líbivý audio kabátek.

I když Liquid Swords vol. 2 je zatím v nedohlednu asi jako Dreho Detox, GZA jasně ukazuje, že nepatří mezi vyhořelé členy legendárního uskupení. Nezůstává tedy, než doufat, že se zmůže a připraví v brzké budoucnosti další sólovou dlouhohrajku.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná