The Cool Kids jsou zpět

Po dvou letech a jenom jednorázově. Vydání When Fish Ride Bicycles bylo problematické a tak se rozhodli, že to zkusí každý samostatně. Oproti jiným hudebním rozchodům nejde o žádné drama a tak se oba i nadále potkávají na svých věcech.

To jen pro připomenutí, pokud jste tuhle zprávu loni nezachytili. Zpět do současnosti k novince Swervin', kterou Chuck Inglish popsal jako největší pecku, jakou kdy s Michealem nahráli a jde o singl z Chuckova chystaného debutu Convertibles. To navazuje na nedávno vydané EP Droptops, čímž Chuck vyznává svou lásku k autům. EP, které vzniklo za tři týdny, je volně dostupné zde. Album oproti tomu vzniká už tři roky a původně mělo vyjít teď v srpnu, ale odkládá se minimálně na září, ale určitě je na co se těšit. Minimálně na spolupráci s Chromeo a tou aktivnější polovinou Outkast. Teď jen odskočím a řeknu, že ta druhá půlka, tedy André 3000, chce začátkem příštího roku vydat album.

Od The Cool Kids vám nabídnu ještě další track k poslechu. Je jím dosud nevydaná nahrávka FootWork, kterou na svůj mixtape Milkcrate dostal Aaron LaCrate. Chcete ještě víc? Není tomu až tak dávno, co Sir Michael Rocks vydal mixtape While You Wait. A na co že čekáme? Samozřejmě na jeho vlastní plnohodnotný projekt Banco, který má plánované datum vydání ve zbývajících pěti měsících tohoto roku.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná