Temné, introspektivní a dope. Kno a Sadistik mají o společném EP jasnou představu

Kdo má odvahu probírat se deskami psychedelického rapu Cunninlynguists, mohl zaregistrovat na předchozích počinech kapely jako jednoho z hostů seattleského alternativního rappera Sadistika. Během loňské Strange Universe Tour, v jehož rámci jižanská banda zabloudila i na Hip Hop Kemp 2014, dospěli Sadistik a Kno k úmyslu spáchat společný projekt.

 
Nápad realizace vlastního EP vyšel na světlo denní miulý týden. Producent kapely Kno, titulovaný někdy též přezdívkou "Emo Preemo", poctil Sadistika svojí návštěvou už v roce 2013 ve skladbě "Kill the King" z autorova úspěšného alba "Flowers For My Father". Druhý zmíněný pro změnu zazněl na definitivním dílu mixtapové trilogie "Strange Journey vol. 3" ve skladbě "Castles".
 
Celý plán již dostává konkrétní obrysy a nahrávku o sedmi skladbách pojmenovali autoři "Phantom Limbs". "Bude to temný, introspektivní a dope," uvádí slova autorů server 2dopeboyz.com. Autoři nyní posílají první vizuál k písni "To Be In Love", jehož režii řídil Jason-Christopher Mayer. Přiznám se, že jako fanoušek jsem po výborném zimním EP "Winterfire" od Cunninlynguists čekal možná něco trochu jiného. A možná jsem toho čekal i víc. Starý dobrý temperament jižanských nahrávek naštěstí zůstává.
 
EP "Sadistik & Kno - Phantom Limbs" vychází 11. srpna v digitální, CD nebo vinylové podobě pod Dirty Decibels Records.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná