Tech N9ne - Speedom (feat Krizz Kaliko, Eminem)

Když se řekne Tech N9ne, je jasné, že flow bude prioritou a bars potečou proudem. Co si k tomu přimíchat Eminema a Krizze Kaliko? Můžou to tvé mozkové závity vůbec unést? Dámy a pánove, jedna z nejrychlejších skladeb hip hopové historie.

Tech N9ne-ovo album Special Effects je na spadnutí a další ochutnávkou z tohoto obrovského projektu je kolabo s dvojicí techicky zdatných emcees, kteří to do majku sypou rychlostí kulometu a textařská kreativita jim rozhodně nechybí.

Tech si urval dvě sloky jen pro sebe a to je rozhodně dobře, jelikož tento borec je po téměř třiceti letech na scéně na svém vrcholu a to dokazuje každým svým novým releasem. Rap god si však bohatě vystačí s jednou slokou, ve které zamotá hlavu i nejzdatnějším lingvistům. Autor i po několika poslechnutích marně luští jeho sloku dál.

Krizz Kaliko je velice příjemným překvapením, vysoce nasazenou laťku s přehledem překlenul a do síně slávy nejrychlejších raperů historie rozhodně právem patří. Hutný beat si na svědomí vzal producent Seven. Svou variabilitou a typicky Strange zvukem připomíná spíše překážkovou dráhu než pohodlné prostředí pro sázení takhle neskutečných flows. Speedom!


Special effects je rozhodně projektem, který otřese základy rapu v roce 2015 a my se nemůžeme dočkat, až vám budeme moci přinést tuto desku pod drobnohledem.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná