RUKAHORE_SHOP_BANNER

Tak už i Serena Williams nám začala rapovat. A jak to dopadlo?

Existují předtuchy, jejichž realizace je pouhou otázkou času. Stejně jako v případě třicetileté tenistky Sereny Williams a jejímu příchodu k rapu. Mít blízko k lidem jako Common či Drake se holt muselo někde projevit...

Možná že nejlepší tenistka posledních deseti let, jež v neděli triumfovala na madridské antuce a na dotyčném povrchu si tak prodloužila neporazitelnost na 13 zápasů, se před časem zastavila ve floridském studiu B Major Music Group a porodila v něm svou první hiphopovou skladbu.
 
Protože jde o velké jméno, sebevědomé až nabubřelé rýmy nemohou chybět - "I ball hard no tennis racket - I can´t see these haters thought my Gucci glasses / I make hits like batting practise - They be liek Serena, is you really rappin´?"
 
Nutno říci, že po všech těch říkankách do supermoderních sci-fi beatů od Nicki Minaj a spol. jsme podobný styl čekali. Názor Commona se nám dosud zjistit nepodařilo, ale jak to vidíte vy - měla by pracovat na budování své diskografie dál a být jednou z mnoha, nebo by měla zůstat u své profese, v níž je téměř stále bezkonkurenční? 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná