Syn Rakima na mikrofonu - jak daleko dopadlo jablko od stromu?

Kdyby skladbu "The World Ain´t Ready Yeat" narapoval někdo neznámý, zřejmě by éterem proletěla bez povšimnutí (kvality "Waiting For The World To End" holt nemá). Protože je ale jejím autorem Rakimův syn Tahmell, jistou zvědavost to vzbuzuje a spousta lidí je určtě zvědavá, jak moc spadlo nebo nespadlo jablko od stromu. 
 
Podobné záležitosti vždy provází až nezdravá očekávání - být synem uznávaného velikána a vydat se v jeho stopách je odvážné. "Family business" ale vždy neznamená zaručený úspěch a jak zmiňují na kevinnottingham.com, např. ve sportu se o tom přesvědčili synové basketbalového idolu Michaela Jordana a hvězdy amerického fotbalu Joe Montany.
 
Na Tahmellovi je v beatu od AleGory vidět slyšet, že mu The God Emcee - stejně jako třeba GZA svému potomkovi Justice Kareeemovi - pár lekcí udělil, ovšem bude to stačit a zmíní ho někdy někdo bez toho, aniž by u jeho jména nebyl dodatek, že jde o následovníka Rakima Allaha? Odpověď se asi dozvíme na připravovaném albu "The Prequel". Jestlipak na něho zavítá i sám newyorský veterán Ra?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná